Kúzlo reklamných kartičiek

Asi už ste tiež nejakú dostali, možno ich máte podobne ako množstvo ďalších, menej poriadnych jedincov po celom svete, plnú tašku či peňaženku. Áno, hovorí sa tu o reklamných plastových kartičkách. Tie bývajú najčastejšie vyrobené z papiera, tie drahšie a pochopiteľne aj väčšinou významnejšie, sú z plastu. Reklamné plastové kartičky umožnia oveľa dlhšiu trvanlivosť a tiež sú odolné proti ohýbaniu a trhaniu. Tejto pevnejšej karty si budete predsa len viac vážiť a radi si ju vo svojej peňaženke ponecháte, najmä ak bude ešte pekne designovaná.

zvěrokruh

Prečo práve reklama na plastovej karte?

Plastové karty s potlačou si teda môžete nechať vyrobiť našou spoločnosťou na zákazku a potom ich efektívne ponúknuť svojim zákazníkom, pokiaľ možno pri splnení určitých nákupných podmienok. Síce je to predsa len reklamný predmet, avšak v obchode platí možno viac ako kdekoľvek inde – o čo sa treba nejako zaslúžiť, toho si potom máme tendenciu viac ceniť či vážiť. Takže na jednu stranu dáte svojmu zákazníkovi hmotnú napríklad aj dizajnovo pohľadnú vec (aj keď propagačnú), ktorá napospol neobťažuje svojou veľkosťou ak ničomu ho nenúti a na stranu druhú to nie je úplne zadarmo.

Nielen dizajn, ale aj funkcia

Plastové kartičky nemusia slúžiť primárne len na účel reklamy. Slúžia ľuďom aj pri vstupe do obchodu či firmy, ponúkajú rôzne zľavy alebo dokonca členstvo v klube a dlhodobejšie zvýhodnenie. Také karty na zľavy sa už oplatí uschovať, pokiaľ teda nie sú jednorazové.

Hoci hlavným ťahákom je väčšinou design, ktorý môžete mať presne podľa svojej predstavy, tiež sa nájde ďalší úžitok reklamných plastových kartičiek . 

  • Voľný vstup do klubu
  • Výhody v reštaurácii hotela
  • Dôležité adresy, odkazy a informácie

Metalický povrch

U reklamných plastových kartičiek si môžete nechať pomocou ofsetovej tlače vytvoriť najrôznejšie motívy, logá, obrázky a texty, ale je možné tiež upraviť povrch, tak aby sa krásne leskol. Jednou z možností je napríklad moderná sieťotlačová úprava na nanášanie metalickej farby.