Plastové karty sú tou správnou voľbou pre vaše podnikanie

Plastová karta O2

Plastové karty sú v dnešnej dobe už nepostrádateľným nástrojom. Pri voľbe najvhodnejšieho typu plastovej karty pre vaše podnikanie je potrebné vziať do úvahy niekoľko vecí. V prvom rade je nutné porozumieť potrebám vášho podniku. Firmy, ktoré sa líšia veľkosťou a typom podnikania majú rôzne ciele. Hlavná otázka znie, akú úlohu má vaša plastová karta spĺňať. Hľadáte spôsob, ako mať lepšie pod kontrolou dochádzku zamestnancov alebo firemné výdavky? Či chcete zviditeľniť vašu firmu nejakým stimulačným systémom? Plastové karty obsahujú všetky potrebné vlastnosti a funkcie.

PODNIKOVÉ PLASTOVÉ KARTY

Najmä firemné platobné karty predstavujú vynikajúci spôsob sledovania firemných výdavkov. Tieto plastové karty sú v zahraničí známe tiež ako podnikové karty, obchodné karty, karty cestovné a spoločenské, nákupné karty alebo palivové čerpacie karty. Tieto plastové karty majú jedno spoločné, sú výhodné ako pre firmy, tak aj ich zamestnancov a dodávateľov. Niektorí poskytovatelia ponúkajú aj vernostné systémy a doplnkové výhody pre zamestnancov aj zamestnávateľov.

VÝHODY PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

  • Finančná úspora – nahrádzajú papierové firemné vizitky, kontrolné a dochádzkové listy prehľady v elektronickej podobe, a tým znižujú firemné náklady.
  • Spolohlivosť – Karty vyrobené z odolného vysoko kvalitného PVC spolu s kompatibilným čítacím zariadením a softwarom slúžia ako výborný monitorovací systém.
  • Výkonnosť – plastové karty ponúkajú rýchle a jednoduché spracovanie údajov, zároveň tiež úsporu času a zdrojov.
  • Bezpečnosť – Akékoľvek potenciálne zneužitie karty je minimalizované jej včasnou deaktiváciou.

VÝHODY PRE ZAMESTNANCOV

  • Finančná istota pre zamestnancov, ktorí sú často na cestách.
  • Nižšie riziko odcudzenie – zamestnanec nemá pri sebe väčší obnos v hotovosti ani v podobe cestovných šekov.
  • Prémie a iné výhody ponúkané spolu s určitými kartami podporujú lojalitu zamestnanca.

Perfect Cards ponúka široký rad výrobkov vrátane čipových bezkontaktných kariet kariet s magnetickou páskou bežne používaných aj ako firemné platobné karty.

Pre zhliadnutie celého produktového portfólia firmy navštívte naše stránky tu.

Vernostné programy pomáhajú vašej firme rast

Chcete získať nových zákazníkov alebo odmeniť vernosť tých súčasných? Máte za cieľ vybudovať silné a stabilné vzťahy s vašimi obchodnými partnermi? Viete, ako múdro propagovať vaše výrobky? Vernostné programy sú odpoveďou na všetky tieto otázky.

Čtěte více »
Kúzlo reklamných kartičiek

Asi už ste tiež nejakú dostali, možno ich máte podobne ako množstvo ďalších, menej poriadnych jedincov po celom svete, plnú tašku či peňaženku. Áno, hovorí sa tu o reklamných kartičkách.

Čtěte více »