Vernostné programy pomáhajú vašej firme rast

Chcete získať nových zákazníkov alebo odmeniť vernosť tých súčasných? Máte za cieľ vybudovať silné a stabilné vzťahy s vašimi obchodnými partnermi? Viete, ako múdro propagovať vaše výrobky? Vernostné programy sú odpoveďou na všetky tieto otázky.

Vernostné zákaznícke karty na budovanie loajality vašich zákazníkov

Či už vlastníte menšiu firmu alebo riadite celý obchodný reťazec, vernostné programy vám prinášajú nesporné výhody. Najbežnejším typom zákazníckych benefitov sú práve vernostné karty. Ich majitelia môžu získať množstevné zľavy alebo zľavy za kus, darčekové poukazy alebo iný typ výhody podľa počtu bodov nazbieraných za každý nákup tovaru alebo služieb. Tieto plastové karty spolu s kompatibilným softvérom poskytujú vašej firme detailný prehľad o zákazníkových nákupných zvykoch. Môžu vám tak pomôcť predvídať a lepšie vyhovieť jeho individuálnym potrebám, rovnako ako podporiť jeho lojalitu.

Naše plastové karty sú vyrobené z kvalitného nemeckého PVC a môžu byť zhotovené v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach podľa vašich požiadaviek. Náš produktový rad obsahuje magnetické karty, RFID kartykľúčenkové plastové kartypriehľadné vizitkymetalický efekt a mnoho iných, to všetko za veľmi výhodné ceny.  Plastové karty, ktoré môžu byť ďalej vybavené identifikačnými, bezpečnostnými či inteligenčnými prvkami, zaisťujú bezproblémové spracovanie zákazníkových údajov. Vernostné karty slúžia nielen ako reklamná plocha vašej spoločnosti, ale pomáhajú tiež vytvárať cenné puto medzi vašou firmou a vašimi zákazníkmi a partnermi.

Chcete získať nových zákazníkov alebo odmeniť vernosť tých súčasných?

Máte za cieľ vybudovať silné a stabilné vzťahy s vašimi obchodnými partnermi?

Viete, ako múdro propagovať vaše výrobky?

Vernostné programy sú odpoveďou na všetky tieto otázky.

Ako fungujú vstupné hotelové karty?

Takmer všetky hotely používajú hotelové karty ako súčasť svojho celkového systému riadenia pre hostí. Je to preto, že hotelové karty môžu hostia ľahšie nosiť a sú lacnejšie ako rezanie mnohých kľúčov od izby. Umožňujú tiež hotelom prevádzkovať bezpečnejší, efektívnejší a modernejší spôsob. Ako hotelové karty fungujú?

Čtěte více »