Kľúčenkové karty

Kľúčenkové plastové karty sú využívané predovšetkým ako karty zákaznícke (vernostné) v obchodoch a obchodných reťazcoch v rámci vernostného programu, poskytovaného zákazníkom. Výhodou týchto kariet je možnosť vedenia až troch držiteľov karty pod jedným zákazníckym číslom (účtom). Preto sú obľúbenou cieľovou skupinou najmä rodiny s deťmi.

PLASTOVÁ KLÍČENKOVÁ KARTA (KEYTAG)

Kľúčenkové plastové karty sú zmenšenou alternatívou štandardných „kreditných“ plastových kariet . Ako sám názov napovedá, tieto karty sú veľmi mobilné a môžu sa nosiť na zväzku s kľúčmi (sú vybavené otvorom).

klíčenková plastová karta

Ich využitie je podobné ako pri kartách s dvoma kľúčenkami, teda v obchodoch a obchodných reťazcoch. Sú často ponúkané dopravnými spoločnosťami na identifikáciu batožiny cestujúcich. Kľúčenkové karty dodávame buď ako jeden kus plastu s perforáciou (pre oddelenie každej z 3 jednotlivých častí) alebo aj ako samostatné kartičky.

ROZMERY

  • malá kľúčenková karta 28,6 x 53,98 mm (=1/3 rozmeru „veľkej kreditnej karty“)

PLASTOVÁ KARTA S DVOMI KĽÚČENKOVÝMI KARTAMI

Plastové karty s dvomi kľúčenkovými kartami dodávame ako jeden kus, opatrený perforáciou na oddelenie jednotlivých častí. Pre jednoduchú identifikáciu zákazníkov sa na tieto karty väčšinou tlačí čiarový alebo číselný kód.

plastova karta 2 klicenkove karty perfect cards opava

ROZMERY

  • veľká karta 85,60 x 53,98 mm (ISO/IEC 7810)
  • malá kľúčenková karta 28,6 x 53,98 mm

ĎALŠIE ZAUJÍMAVÉ PREVEDENIE PLASTOVÝCH KARIET

Naši klienti, pre ktorých sme už vyrábali plastové karty