Personalizácia a zabezpečenie plastových kariet

Vaše karty budú bezpečné – všetky karty môžu byť personalizované a doplnené o bezpečnostné prvky proti zneužitiu. Na zabezpečenie sa využívajú ochranné prvky, ktoré slúžia tiež proti falšovaniu. Hlavnou úlohou personalizačných (premenných identifikačných) prvkov na karte je jednoznačná identifikácia a odlíšenie držiteľov karty.

Na personalizáciu kariet využívame niekoľko vhodných technológií:

  • Termoprint – na kartu je možné tlačiť identifikačné údaje, čísla, čiarové kódy a iné informácie. Technológia sa využíva pri kartách s čiarovým kódom.
  • Embossing – vyrazenie vybraných znakov na karte pre ľahké čítanie a efektný vzhľad karty. Písmo môže byť zvýraznené čiernou, bielou, striebornou a zlatou farbou. Je možné využiť až 29 znakov na riadok.
  • Kódovanie magnetickej pásky – na magnetické karty je možné nahrať do 3 stôp rôzne personalizačné údaje.

Ochranné prvky výrazne znižujú možnosť zneužitia alebo falšovania plastovej karty. Z týchto ponúkame predovšetkým:

  • Podpisový prúžok – na kartu je možné umiestniť jedno alebo viac polí pre podpis majiteľa alebo iné údaje. Hodí sa pre všetky plastové karty.
  • Stieracie pole – tento prvok sa využíva najmä pri telefónnych kartách, výherných kartách, dobíjacích kupónoch a pod. Pod stieracie pole je možné skryť PIN a iné znaky.
  • Hologram – špeciálna technológia umožňuje efektné zaistenie karty umiestnením unikátneho hologramu podľa priania klienta.

V prípade, že potrebujete rôzne kombinácie zabezpečenia kariet alebo chcete viac podrobností

Naši klienti, pre ktorých sme už vyrábali plastové karty