Ceny plastových kariet

Cena plastovej karty sa pohybuje okolo 0,05 €/ks – 2 €/ks (bez DPH 21%) v závislosti na požadovanom množstve a pridaných prvkoch (čiarový kód, magnetická páska, metalické prevedenie atď.).

Tu je ukážka cien (bez DPH 21%) pri najbežnejšom prevedení potlačených plastových kariet s čiarovým kódom:

200 ks–>od 0,687 €/ks
1 000 ks–>od 0,309 €/ks
5 000 ks–>od 0,126 €/ks
   

Pár užitočných informácií ako minimálne množstvo a termín dodania.

Nezáväzný výpočet ceny plastových kariet

Kontaktné údaje
Ostatné informácie
Nižšie napíšte konkrétnejšie informácie k požadovanej karte (napr. čiarový kód, podpisové pole, magnetická páska, čip a pod.). Pomôže nám to presnejšie určiť cenu karty. Pokiaľ ohľadom týchto detailov nemáte zatiaľ jasno, stačí keď popíšete základné informácie či požiadavky a my sa s vami spojíme a poradíme vám s výberom.

Zhotovenie vašej objednávky sa odvíja najmä od požadovaného množstva plastových kariet a tiež od kombinácie zvolených personalizačných a ochranných prvkov na karte. Malé objednávky je možné riešiť v rámci 1 – 2 týždňov, tie väčšie potom v najkratšom možnom čase. Najčastejšie sa termíny dodania pohybujú medzi 9 až 16 kalendárnymi dňami.

MINIMÁLNE MNOŽSTVO

Minimálne množstvo potlačených plastových kariet na objednanie je 200 ks. Tieto karty je možné opatriť napr. tlačenými premenlivými údajmi (číslo, meno, čiarový kód atď.), podpisovým poľom, metalickými farbami, RFID čipom apod.

Výroba maximálneho počtu plastových kariet nie je obmedzená, záleží iba na konkrétnych požiadavkách.

Naši klienti, pre ktorých sme už vyrábali plastové karty