Perfect cards - výrobca plastových kariet


HISTóRIa A SÚČASNOSŤ

Značka Perfect Cards bola založená roku 1995. Po veľkom úspechu v Poľsku expandovala tiež ďalej do Európy. V súčasnej dobe sa spoločnosť radí k popredným výrobcom plastových kariet v Českej republike, Slovensku a Poľsku, kde obsadzuje popredné pozície. Sídlo sa nachádza v severnej časti Krakova, kam zo strategických dôvodov pre zaistenie maximálnej efektivity a produktivity všetkých výrobných procesov, bola koncentrovaná aj všetka výroba. V ČR je spoločnosť zastúpená naším obchodným a marketingovým oddelením, nachádzajúcim sa v Opave.

Využívame výrobné a tlačové zariadenia značky Heidelberg, ktoré garantujú tlač najvyššej kvalityOd samého začiatku naše výrobné možnosti zahŕňali všetky druhy ofsetovej tlače na papier, kartón (lepenka, lepenkové krabice atď.) V roku 2001 sme zaviedli technológiu tlače na neabsorpčné materiály, teda výrobu plastových kariet.


ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Budeme dohliadať na váš projekt a vy tak budete mať viac času na vaše podnikanie.

Vieme, aké dôležité je mať spoľahlivých partnerov a vieme, aké nemenej dôležité sú loajálnosť a vzájomná dôvera, v neposlednom rade aké nevyhnutné je rýchlo dostať presné odpovede na všetky otázky. 

Najdôležitejšia priorita, ktorú máme, je profesionálny zákaznícky servis, na ktorom je založená naša povesť. Vďaka nášmu servisu majú naši klienti a partneri nepretržitý prístup k aktuálnym informáciám, týkajúce sa priebehu a kompletizácie ich objednávok.

Našimi stálymi zákazníkmi sú napr. reklamné agentúry, ale aj priami zákazníci najrôznejších oborov podnikania.

Pre zaistenie vašej pripravenosti na čím ďalej viac konkurenčný a rýchlo sa meniaci trh, ponúkame komplexné konzultácie, vo všetkých oblastiach podnikania, kde majú plastové karty svoje využitie.

Naši ochotní klientski poradcovia vypočujú vaše priania a potreby týkajúce sa vašej situácie a pomôžu vám vybrať to najlepšie riešenie. Aj keď nemáte žiadne znalosti z oblasti výroby plastových kariet, s nami dosiahnete najlepší výsledok.

 

Naši klienti, pre ktorých sme už vyrábali plastové karty